Pinnase kandevõime mõõtmine

Pinnase kandevõime mõõtmine elastsusmooduli testriga Inspector-3

INSPECTOR-3 on kaasaskantav mõõteseade, millega saab määrata nii sidumata kui ka seotud pinnaste (liiv, muld, kruus, asfaltbetoon jm) tugevusparameetreid ja hinnata nende kaudu pinnase kandevõimet. Peamiselt kasutatakse seda teede-ehituses tee mullete, killustikualuse ja teekatte elastsusmooduli määramiseks, samuti ehituses hoonete vundamendialuse pinnase kandetugevuse hindamiseks.

Andmetesse lisatakse ka iga katsepunkti GPS-koordinaadid, mis võimaldab katsepunkte näha Google Earth ja Google Map kaartidel, kaardid välja trükkida ja mõõteprotokollile lisada.

Aigren OÜ omab seadet ning lubab pakkuda teenust elastsusmooduli testriga Inspector-3. Mõõtmisi viivad läbi koolituse läbinud töötajad.

Hinnakiri

  • Inspectoriga mõõtmise tund 60,00 eurot
  • Sõit, kilomeetri hind 0,60 senti
  • Hindadele lisandub käibemaks 20 %.
  • Tellimine 1 päev ette.

Kontakt Tanel Treial, tel 528 9101

Lisateave

Inspector-3 annab võimaluse ehituskonstruktsioonide (liiv, kruus, killustik, asfaltbetoon) tugevusparameetrite mõõtmiseks, teedeehitusel võimaldab seade muldkeha, killustikaluse ja teekattekihi tihedusastet, üldehitusel hinnata vundamendi aluspinna kandevõimet.

Tihendusfaktor annab infot tihendamise kvaliteedist. Mida lähemal see number on ühele, seda paremini on töö tehtud. Sisuliselt tähendab tihendamisfaktor seda, et antud pinnas on tihendatud oma optimaalse piirini ja seadme tekitatud löökkoormus seda enam täiendavalt tihendada ei suuda.

Lisainformatsiooni leiab tootja kodulehelt.